خرید از آمازون

DWQA QuestionsCategory: Questionsخرید از آمازون
Alejandrina Alvarado asked 2 weeks ago

خرید از سایت آمازون و ایبی برای ایرانیان دارای محدودیت های بسیاری میباشد خرید از آمازون که اصلی ترین آنها عدم فروش کالا در این وبسایت ها به ایرانیان به علت تحریم ها میباشد، مشکلات پرداخت، حمل و نقل و ترخیص کالا سایر مشکلاتی میباشد که ایرانیان با انها مواجه هستند، ما در ققنوس خرید به پشتوانه 11 سال تجربه خود و دارا بودن دفاتر خرید از آمازون بین المللی امکان ارائه بهترین خدمات در حوزه خرید از سایت های نظیر آمازون، ایبی، علی اکسپرس و … هستیم.

اگر به دنبال کالایی هستید که مشابه باکیفیت آن را در ایران پیدا نمیکنید یا قیمت محصول دلخواه شما با قیمت جهانی آن تفاوت فاحشی دارد، اصلا بیخیال خرید خود نشوید. خرید از سایت های خارجی از جمله خرید از آمازون در ایران یکی از بهترین روش ها برای خرید کالاهای برندی است که خرید از علی اکسپرس نمیتوانید طبق معیارهای خود در ایران بیابید. برای خرید از آمازون کافی است درخواست خود را در سایت ققنوس خرید ثبت نمایید و منتظر بمانید تا کالاهای خریداری شده را به دست شما برسانیم.

در میان سایت های خرید آنلاین، ققنوس خرید با بیش از 11 سال سابقه فعالیت به عنوان کارگزاری خرید خرید از ebay از سایت های خارجی، امکان خرید از آمازون آمریکا، آمازون امارات، آمازون ترکیه، آلمان و.. را برای مشتریان ایرانی خود فراهم کرده است تا علی رغم محدودیت های بین المللی موجود، با پرداخت ریالی به ققنوس خرید، از خرید خود مطمئن باشند. برای اینکه به سوالات اساسی شما در رابطه با نحوه خرید از آمازون پاسخ دهیم، در ادامه با ما همراه باشید.